Gano Excel Poland – O NAS

O NAS

FIRMA GANO EXCEL

założona w roku 1995, powstała z intencją zmiany jakości życia ludzi na całym świecie. Jest ona jedną z wiodących firm marketingu sieciowego w skali globalnej, oferującą efektywne i nieprzeciętne produkty szybkozbywalne (FMCG).

Gano Excel narodziła się w Malezji, lecz zdobyła uznanie jako globalny lider w zakresie badań, uprawy, produkcji, dystrybucji i marketingu innowacyjnych produktów z dodatkiem Ganodermy wspomagających odporność. Gano Excel nazywa siebie „Stworzoną do bycia globalną firmą” i „Pionierem” w badaniu, produkcji i marketingu produktów opartych na Ganodermie. W ciągu 20 lat Gano Excel wyrosła z małego start-upu do międzynarodowej firmy z wielomilionowym budżetem oraz siecią sprzedaży w ponad 60 krajach. Sprawia to, że firma należy do największych na świecie, oferujących produkty z Ganodermą.

Gano Excel kontynuuje swój rozwój w sektorze Wellness jako pionier innowacyjnych produktów powstających na bazie Ganodermy i buduje swoją, wartą miliony dolarów markę wyróżniającą się na tle konkurencji.

Gano Excel stworzyło dla międzynarodowej społeczności możliwość korzystania z platformy nieograniczonych możliwości biznesowych, oferującej ludziom różnych profesji spełnienie ich marzeń o zdrowszym i bogatszym życiu poprzez rozpoczęcie tego biznesu przy minimalnej inwestycji. Dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu, przywództwu i pozytywnej działalności, Dystrybutorzy Gano Excel jako niezależni Dystrybutorzy, mają możliwość osiągnąć sukces finansowy i poprawić jakość życia swoich bliskich. Podwyższając poziom dochodów, można przyczynić się do rozwoju swojej społeczności w ramach własnych programów odpowiedzialności społecznej.

W Gano Excel, naszą największą siłą są nasi współpracownicy. Założyciel i dyrektor wykonawczy Gano Excel mocno zaszczepił ideę, że „JESTEŚMY RODZINĄ” i będziemy razem rozwijać się, aby zrealizować nasze marzenia.

Z dużym zaangażowaniem i poświęceniem zapewniamy odpowiednią edukację i nowe metodologie biznesowe, aby wzmocnić wiedzę i umiejętności każdego z dystrybutorów tak, aby mogli nazywać siebie Profesjonalnymi Marketerami Sieciowymi. Naszym dążeniem jest skupienie się na polepszeniu zdrowia, bogactwie i dobrobycie oraz osiągnięciu wolności finansowej dla każdej rodziny bez wyjątku, w każdym zakątku świata. Takie jest nasze podstawowe założenie od samego powstania firmy, ponieważ wierzymy, że Gano Excel ma wszelkie zasoby pozwalające każdemu to osiągnąć.
Szansa biznesowa z Gano Excel dotyczy tworzenia Zdrowia, Dobrobytu i Szczęścia a tym samym doprowadzenia do długofalowego sukcesu finansowego. Szansa biznesowa z Gano Excel to twoja szansa osiągnięcia wolnego czasu, finansowej niezależności i lepszego zdrowia.

 

PLANTACJA

Gano Excel jest dumna z posiadania największej na świecie plantacji Ganodermy lucidum, co pozwala jej na utrzymanie szybkiej międzynarodowej ekspansji i rozwoju, który rozpoczął się w 2000 roku pod hasłem: „100 krajów – w 10 lat”.

Plantacja zlokalizowana jest w Kedah, w Malezji, gdzie klimat jest idealny do uprawy tego cudownego grzyba. Jednakże gościnność środowiska nie zawsze wystarcza. Aby stale dostarczać produkty o wyjątkowej jakości na plantacji wykorzystuje się najbardziej zaawansowane, przyjazne ekologicznie i nowoczesne technologie.

PRODUKCJA I DYSTRYBUCJA

Wszystkie produkty Gano Excel są wyjątkowej jakości, ponieważ wytwarzają je zakłady produkcyjne mające Międzynarodowy Certyfikat Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) wydany przez Departament Krajowej Rady Farmaceutycznej (BPFK).

Gano Excel koncentruje się na zapewnieniu jak najlepszej jakości i traktuje każdy etap procesu produkcyjnego z największą starannością. W drodze z plantacji, aż do miejsca pakowania, Gano Excel nie uznaje kompromisów co do o jakości. Jest to mottem, które wszyscy nasi naukowcy i specjaliści d/s jakości stale maja na uwadze wykonując powierzone im zadania.

Gano Excel to firma, która jest zawsze czujna i przywiązuje dużą uwagę do wymagań rynku, stale rozwijając nowe, rewolucyjne produkty, które pozytywnie zaskakują partnerów i konsumentów.

Wszystkie nasze produkty są cały czas starannie badane, aby wyłączyć obecność jakichkolwiek sterydów, metali ciężkich, alkoholu lub innych niezdrowych elementów.

 

CERTYFIKATY I NAGRODY

 • System Zapewnienia Bezpieczeństwa Żywności
 • GMP Bezpieczeństwo Żywności w Malezji
 • Certyfikat HALAL
 • Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej w Malezji (DSAM)
 • Urząd d/s Kontroli Narkotyków w Malezji
 • Moja Ekologiczna Malezja
 • Moje CO2 Zielone Laboratorium
 • Rząd w Australii (Australijska Służba Kwarantanny i Inspekcji)
 • Rząd w Australii (Departament Administracji Produktów Leczniczych)
 • Urząd Nauk o Zdrowiu
 • Administracja ds. Żywności i Leków – Filipiny
 • Agencja Żywności i Leków (BADAN POM)
 • Narodowy Instytut Monitorowania Żywności i Leków Monitorowania
 • Ministerstwo Zdrowia Kambodży
 • Akredytacja Malezji
 • System certyfikacji (SGS)
 • System Zarządzania UKAS
 • Technologia Biochemii Precyzyjnej