Gano Excel Poland

 
Status uczestnika sieci Gano Excel przynosi wiele korzyści. Niezależnie od tego, czy jesteś zwykłym konsumentem, czy też konsumentem, który planuje również rozpoczęcie biznesu, możesz z pomocą Gano Excel skorzystać z możliwości oferowanych przez firmę i jednocześnie być zadowolonym z cudownych efektów będących wynikiem używania produktów wzbogaconych Ganodermą.

1. Wszyscy członkowie korzystają ze znacznej zniżki przy zakupach wszystkich naszych produktów.
2. Możesz otrzymywać darmowe produkty z każdym zamówieniem, jeżeli spełniasz określone kryteria.
3. Masz możliwość stworzenia nowego i dodatkowego źródła dochodu.

Dla tych, którzy są naprawdę zainteresowani możliwościami oferowanymi przez firmę Gano Excel, status uczestnika sieci dodatkowo daje:
– dostęp do informacji pomagających w wydajnej dystrybucji produktów Gano Excel i rozwijaniu własnej firmy;
– premie i inne nagrody miesięczne.

Gano Excel wykorzystuje plan marketingowy MLM (marketing wielopoziomowy), do którego można podchodzić na trzy różne sposoby. W każdej chwili możesz odnaleźć siebie w co najmniej jednej z tych kategorii oraz w każdym momencie dokonać zmiany swojego statusu.

1. Konsument

Możesz wybrać opcję, w której zostajesz uczestnikiem sieci, aby nabywać produkty Gano Excel po niższej cenie. Co miesiąc możesz korzystać z niewielkich premii (nagród pieniężnych), generowanych poprzez zakup produktów w odpowiedniej ilości. Od czasu do czasu możesz też polecać produkty znajomym oraz wygenerować dodatkowy zysk dzięki odsprzedaniu produktów po cenie detalicznej

2. Konsument z dodatkowym źródłem dochodu

Możesz każdego miesiąca kupować i sprzedawać coraz więcej produktów, a tym samym otrzymywać coraz większe premie. Możesz również zdecydować się na zarejestrowanie niektórych znajomych, aby mogli stać się uczestnikami sieci konsumentów produktów Gano Excel i aktywną częścią struktury Gano Excel. To z kolei będzie stopniowo zwiększać Twoje miesięczne dochody.

3. Konsument i biznesman

Niektórzy z was najprawdopodobniej będą chcieli zrozumieć każdy szczegół planu marketingowego Gano Excel. Robiąc to i Ty, odkryjesz wszystkie korzyści oferowane przez produkty Gano Excel i zaczniesz prezentować je swoim znajomym oraz rodzinie. W stałym tempie będzie wzrastać ilość nowo zarejestrowanych członków w Twojej sieci oraz zaczniesz inwestować sporo czasu w rozwój firmy oraz sieci Gano Excel. Gdy zapoznasz się z planem marketingowym to odkryjesz, w jaki sposób możesz w pełni wykorzystać go do generowania imponującego miesięcznego dochodu.

Podstawową ideą systemu MLM jest zadowolenie klientów, którzy zapewniają najlepszą możliwą reklamę. Kluczowym elementem, który różni MLM od tradycyjnych modeli marketingu jest to, że hojnie nagradzani zostają sprzedawcy zaangażowani w dystrybucję produktów oraz rejestrujący nowych uczestników sieci. Osoba, która rejestruje nowych członków, jest określana jako “sponsor”, a sponsorzy w znacznym stopniu korzystają z efektów działalności zarejestrowanych “pod nimi” konsumentów.
Aby zarejestrować się w sieci, musisz mieć sponsora.

Aby uzyskać więcej informacji o członkostwie lub na każdy inny temat dotyczący naszej działalności i produktów firmy Gano Excel skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości